Genel

Web Tasarim, Yazılım, Seo, Sosyal Medya, İnternet Reklamcılığı Süreci

Web Tasarim, Yazılım, Seo, Sosyal Medya, İnternet Reklamcılığı Süreci

May 28, 2014 7:21:00 AM


 

fulerlogoKendinizde biraz yaratıcılık duygusu hissettiniz, yani ilham geldi, bir oturdunuz mu bomba gibi bir web tasarim yapabileceğinizi düşünüyorsunuz.Fuler Web Tasarım ve Teknolojileri olarak anlattığımız bu satırlarda siz kendinize ait bir şey bulabilecek misiniz bilmiyoruz ama bununla birlikte bu yazıda çıkmazda kaldığınız anlarda neler yapabileceğinize dair dostça öneriler var, ona göre.

Öncelikle web tasarım başlarken tasarımın sade, akılda kalıcı ve fonksiyonel olmasına dikkat edilmelidir. Yalın bir css (inline css kullanılmamasına özen gösterilmelidir.) ve sıkıştırılmış JS dosyalarıyla site performansı maximize edilmelidir. Web Tasarım, web yazılım aşamasında bazı önemli kriterlere dikkat edilirse ileride google optimizasyonu genel deyişle arama motoru optimizasyonu çalışmaları başarıya ulaşabilir.  

Diğer bir önerimizde Tasarım dünyasındaki diğer çalışmaları keşfe çıkın. Keşfettiğiniz yeni çalışmalar vasıtası ile ilham dünyanıza yaratıcı yeni kaynaklar eklenecektir. Örneğin, oluşturdukları çalışmaları insanlarla paylaşanların bir araya geldiği pek çok website vardır. Bu çalışmaları sıkı sıkı takip edin, gerekirse yorumlarınızı dile getirin, etkileşim kurun, siz de tasarımlarınızı onlarla paylaşın. Sosyal Medya Yönetimi seo bazında en az site tasarımınızın etkisi kadar büyük. Daha sonraki süreçlerde sitenizdek trafiği artırmak için toplu mail uygulamarını veya internet reklamcılığı yöntemlerini de kullanabilirsiniz. Yine de önerimiz şu ki öncelikle organik seo dediğimiz sitenizi daha çok mecrada tanıtmanız ve tasarımını yaparken temel seo kriterlerine önem vermeniz.


Bizler bir tasarıma başlamadan önce sıkı bir araştırmaya girer, yüzlerce çalışmayı inceler, sektördeki genel ihtiyaçları tespit ederiz, Böylece  tasarımlardaki farklılıkları ve önemli noktaları , sonra da çalışmaya başlarım. Ara yüz oluştururken böyle bir araştırmanın sizin için de çok büyük faydası olacağını düşünüyoruz.


Fuler Web Tasarım ve Teknolojileri

http://fuler.com.tr/

web tasarım izmir | seo izmir 

Topics: inline css ve site performans, seo önemi, web tasarım süreci, web tasarım ve internet reklamcılığı, web tasarım ve seo, web tasarım ve sosyal medya yönetimi

 

Share this Page

Standart

Web Tasarim, Yazılım, Seo, Sosyal Medya, İnternet Reklamcılığı Süreci” üzerine bir yorum

  1. Geri bildirim: Google da üst sıralara çıkmak için backlink ne kadar önemli? | Fuler Web Teknolojileri- Web Tasarım Blogu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s